Extra maatregelen na hitteproblemen op locaties

Afgelopen week hebben we bij een aantal woonzorglocaties de impact van de hitte onderschat. Dat had direct gevolgen voor bewoners en collega’s. 

Door de hoge temperaturen zijn installaties tijdelijk uitgevallen. Bij De Hartkamp viel een lift stil. Met hulp van de brandweer zijn bewoners veilig verplaatst. Op sommige momenten was het nodig om bewoners tijdelijk in koelere ruimtes op te vangen. 

We realiseren ons dat dit veel vraagt van bewoners, naasten en collega’s.  

We nemen direct maatregelen. Vandaag zijn de eerste vijf mobiele airco’s geplaatst bij De Hartkamp. Morgen volgen nog eens 30 airco’s, die we verdelen over andere locaties. Zo zorgen we dat we beter voorbereid zijn op de hitte deze zomer. 

We danken alle collega’s voor hun extra inzet in deze situatie. En we bedanken brandweer Raalte voor het snelle en betrokken handelen bij De Hartkamp. 

Namens Raad van Bestuur, 
Jan Griepink 
Grietsje Visser