Vrijwilliger worden?

Bent u geïnteresseerd om vrijwilliger bij een van onze woonzorglocaties te worden? Of wilt u eerst nog wat meer informatie? Aarzel dan niet en neem contact op met één of meerdere locaties van uw voorkeur. Heeft u geen voorkeur? Dan kunt u terecht bij Marian Bergman (coördinator Sint Jozef).

Olst
Averbergen

Marita Timmer
0570-500385
06 82492539
m.timmer@carinova.nl

Holten
Diessenplas

Willy Dommerholt
0548-530807
w.dommerholt-markvoort@carinova.nl 

Raalte
De Hartkamp

Henny Hoeksma
0572-346524
h.hoeksma@carinova.nl   

Deventer
Huize Salland

Yvonne Jansen
0570-659312
y.jansen@carinova.nl

Schalkhaar
Park Braband

Dianne Berghuis
06 82502395
d.berghuis@carinova.nl

Deventer
Sint Jozef

Marian Bergman
06-51942810
m.bergman@carinova.nl

Olst
Sint Willibrord

Petra Burink
0570-568877
p.burink@carinova.nl

Diepenveen
Sparrenheuvel

Patricia Holla
0570-598297
p.holla@carinova.nl

Diepenveen
Sparrenheuvel dagcentrum

Annet Wilberts
0570-518003
a.wilberts@carinova.nl